Arçelik, Birden Fazla Pozisyonda Personel Alımı Yapacağını Açıkladı!

Arçelik, Personel Alımı Yapıyor!

Tüm Türkiye ve Dünya genelinde adından sıklıkla bahsettiren Arçelik, pek çok işçiye istihdam sağlamaya devam ediyor. Arçelik, iş arayan adaylar için birden fazla pozisyonda personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye'nin köklü firmaları arasında bulunan Arçelik personel alımı yapıyor. Teknoloji üzerinde yıllardır uğraş veren firma pek çok kişiye iş imkanı sağlamak adına 31 farklı ilan ile karşımıza çıkıyor.

Her yıl bütçesinin %2'ye yakınını Ar-ge kısmı için harcayan Arçelik, bu kapsamda 6 ülke genelinde 19 Ar-Ge merkezi açmış ve burada 1500'ü aşkın çalışanıyla faaliyetlerini sürdürmüştür. Bu kapsamda çalışma gösterilmesi için farklı kadrolarda Türkiye geneli bazı illere çok sayıda personel alımı yapılmaktadır.

Hangi Kadrolarda Alım Yapılacak?

Mekanik Bakım Operatörü, Araştırma Geliştirme, Dijital Market ve diğer branşlarda alım yapılacaktır. Specialist kadrosunda yapılacak alımlar için İngilizce bilinmesi şarttır.

Hangi İllere Alım Yapılacak?

  • İstanbul
  • Kocaeli
  • Tekirdağ
  • Bolu gibi illere alım yapılacaktır.

Başvuru

Arçelik bünyesinde çalışmak isteyen kişiler tarafından araştırılan Arçelik personel alımı başvuruları internet üzerinden yapılmaktadır. Başvuruları olumlu olarak sonuçlanan kişiler iş görüşmesi için başvuru yapılan yerlere çağırılmaktadırlar. Tüm bu aşamaları başarıyla geçen bireylere ücret ve haklarıyla ilgili bilgilendirme yapılmaktadır.

Arçelik Personel alımı hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için https://www.kariyer.net/firma-profil/arcelik-1001-11 linkine giriş yapınız .

( LİNKİ KOPYALAYIN VE TARAYICINIZIN ARAMA ÇUBUĞUNA YAPIŞTIRIN )

Lütfen kişisel bilgilerinizi ve telefon numaranızı yorum kısmına yazmayınız!

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski