İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Yapıyor! Başvurular 12 Ekim'de Başlıyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Yapıyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruması İyileştirilmesi Müşavirlik ve Proje Hizmetleri Ticaret ve Sanayii A.Ş tarafından İŞKUR üzerinden Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı sayfası üzerinden ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda 4 farklı meslekte personel alımı yapacağına değinildi. Yapılacak personel alımında 4000 TL ile 6000 TL arasında maaş alacağına değinildi.

İŞKUR Üzerinden Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı ilanı sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanına adayların 12 Ekim tarihinden itibaren başvuruların başlayacağına değinildi.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • Avukat,
  • İnşaat Mühendisi,
  • Danışma,
  • Büro Personeli kadrolarında alım yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuru Şartları

Genel Başvuru Şartları

a) Türk vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) Türk Ceza Kanununun 53'üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

f) İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,

Başvuru Şekli 

Başvurular 12 Ekim 2020 tarihi itibariyle başlayacak olup, başvurular internet üzerinden yapılacaktır. Başvuru detaylarını öğrenmek için https://media.iskur.gov.tr/41172/izmir-izdoga-hiz-tic-san-a-s-14-10-2020.pdf sitesine giriş yapabilirsiniz.


( LİNKİ KOPYALAYIN VE TARAYICINIZIN ARAMA ÇUBUĞUNA YAPIŞTIRIN )

Lütfen kişisel bilgilerinizi ve telefon numaranızı yorum kısmına yazmayınız!

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski