O Üniversite 62 Personel Alımı Yapacağını Açıkladı!

O Üniversite 62 Personel Alımı Yapacağını Açıkladı!

Siirt Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında 6 farklı meslekte personel alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanan personel alımında hangi kadrolara ne kadar personel alımı yapılacağı da aktarıldı. 

Siirt Üniversitesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında: 

"Siirt Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/D maddesi, 4857 sayılı iş Kanunu ve "Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında Türkiye iş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla aşağıda yer alan tabloda dağılımı gösterilen şekilde "Sürekli İşçi" alımı yapılacaktır." denildi.

Hangi Kadrolara Personel Alımı Yapılacak? 

  • Elektrikçi 1 kişi,
  • Sıhhi Tesisatçı 1 kişi, 
  • Sıvacı 1 kişi,
  • Soğutma Isıtma Sistemleri Bakım - Onarımcısı 1 kişi,
  • Güvenlik Görevlisi 21 Kişi,
  • Temizlik Görevlisi 37 kişi alımı yapılacaktır. 

Başvuru Şekli 

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilana Türkiye İş Kurumu www.iskur.gov.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Başvurular 16 Ekim 2020 ile 20 Ekim 2020 tarihleri arasında elektronik olarak alınacaktır. Ayrıca Türkiye İş Kurumu müdürlüklerinden de yapılabilecektir. İlanla ilgili tüm ayrıntılara https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?c8113e33-9dbd-4f69-ad0a-0c82e0388237 sitesi üzerinden ulaşılabilecektir. 

(LİNKİ KOPYALAYIN, ARAMA ÇUBUĞUNA YAPIŞTIRIN.) 

Lütfen kişisel bilgilerinizi ve telefon numaranızı yorum kısmına yazmayınız!

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski