Anadolu Motor, İşçi Alımı Yapıyor!


Anadolu Motor, bir kariyer sitesi üzerinden farklı kadrolarda personel alımı yapacağını açıkladı. Yapılacak personel alımıyla ilgili detaylar belli olurken, alım yapılacak kadrolar da belli oldu.

Türk iş dünyasının köklü kurumlarından olan Anadolu Grubu, 1950 yılında Yazıcı ve Özilan aileleri tarafından kuruldu. Anadolu'yu dünyaya, dünyayı Anadolu'ya bağlayan yıldız olma vizyonu ışığında varlığını gelecek nesillere aktaran grup, 18 ülkede 80 şirket, 61 üretim tesisi ve 29 bine yakın çalışanıyla çalışma göstermeye devam ediyor. Kadrosunu her geçen gün genişletmeye devam eden Anadolu Motor, farklı kadrolarda personel alımı yapıyor.

Anadolu Motor Bünyesinde istihdam edilmek üzere Metod Teknisyeni, Teknik Ressam ve Kalite Güvence Mühendisi kadrolarında personel alımı yapılacaktır.

Başvuru Şekli

Başvurular başlamış olmakla beraber başvuru şartları alım yapılacak kadroya göre değişiklik gösterecektir. İlanlarla ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için https://www.kariyer.net/firma-profil/anadolu-motor-1064-234538 sitesine giriş yapabilirsiniz.

(LİNKİ KOPYALAYIP, ARAMA ÇUBUĞUNA YAPIŞTIRIN.)

Lütfen kişisel bilgilerinizi ve telefon numaranızı yorum kısmına yazmayınız!

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski