Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 sürekli işçi alımı yapılacaktır. Yapılacak işçi alımına başvurular 9 Kasım 2020 ile 13 Kasım 2020 tarihleri arasında İŞKUR İnternet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Hangi Kadrolarda Sürekli İşçi Alımı Yapılacak?Başvuru Şartları Nelerdir?
  1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak. 
  2.  18 yaşını tamamlamış olmak. 
  3. Başvurulan meslek için belirlenen bir okuldan(bölümden/programdan) son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak ve istenilen diğer sertifika/belgelere sahip olmak. 
  4. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak. 
  5. İşe alınmada öncelik hakkına sahip olan adaylardan anılan Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmak.
  6.  Göreve başlayacak personelin görevini yapmasına engel sağlık sorununun olmaması (bedensel ve fiziksel) gerekmektedir. Başvuran adaylar bunu kabul etmiş sayılacaktır. Aksi durumda ilgili mevzuat hükümlerine göre işlem yapılacaktır. 
  7.  Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in 17 inci maddesi gereğince yapılacak sınavda başarılı olmak.
Belge Teslim Tarihi

Başvurulan kadrolar için Üniversite tarafından istenilen belgeler 16 Kasım ile 18 Kasım tarihleri arasında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim edilecektir. 

İlanla İlgili Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ
Lütfen kişisel bilgilerinizi ve telefon numaranızı yorum kısmına yazmayınız!

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski