Bosch, Farklı İllerde Çalışmak Üzere Personel Alımı Yapıyor!


1991 yılı başlarında Manisa da Elginkan Holding bünyesinde çalışma gösteren Bosch, 1998 yılından itibaren BOSCH grubu içerisinde yer almayı başarmıştır. Kadrosunda farklı kişilere iş imkanı sağlayan Bosch, farklı illerde çalıştırılmak üzere personel alımı yapıyor.

Bir dünya markası olan Bosch Personel alımı yapıyor. Personel alımıyla ilgili bilgileri sizler için hazırladık. Bildiğiniz üzere Bosch firmasının yıllık cirosu 3.330.421.710 TL bulmasıyla beraber Fortune 500'de 35. sıraya yerleşerek kendi rekorunu kırmıştır. Bosch bünyesinde personel olmanın en güzel yanı sunulan ürünlerin kalitesi ve fiyat çerçevesinde kullanıcının memnuniyetiyle ilgili ortalamanın yüksek olması sebebiyle alım yapılan personeller de yüksek maaş almaktadır. Personel alımında lise ve üzeri eğitim seviyesi aranmaktadır.

Bosch, İstanbul, Manisa, Bursa ve diğer illerde çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacaktır. Yapılacak personel alımıyla ilgili detaylar belli oldu. Yüksek maaşla istihdam edilmek üzere personel alımı yapılıyor.

Başvuru Şekli

Başvurular başlamış olmakla beraber başvuru şartları alım yapılacak kadroya göre değişiklik gösterecektir. Başvuru yapmak ve ilanlarla ilgili detaylı bilgi almak için https://www.kariyer.net/is-ilanlari?newProfile=1/#&fpi=478&hc=T sitesine giriş yapabilirsiniz.

(LİNKİ KOPYALAYIP, ARAMA ÇUBUĞUNA YAPIŞTIRIN.)

Lütfen kişisel bilgilerinizi ve telefon numaranızı yorum kısmına yazmayınız!

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski