Ebebek Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak! 108 İş İlanı Yayımlandı!

Ebebek Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak! 108 İş İlanı Yayımlandı!

Ebebek, anne ve bebeğin doğum öncesinden başlayıp 4 yaşına kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını karşılayan mağazalar zinciridir. Zaman zaman personel alım ilanıyla gündemimize gelen ebebek, 108 farklı kadroda personel alımı yapacağını açıkladı!

Türkiye'nin en büyük bebek ürünleri satışı yapan firması olan ebebek personel alımı yapıyor. Türkiye de ilk kez e-ticaret sistemiyle bebek ürünleri satan firma Halil Erdoğmuş tarafından kurulmuştur. Bebekler için tüm malzemeleri satan ebebek 15 yıl önce satışına başlamıştır.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

Ebebek personel alımı yapılıyor. Yapılacak personel alımında Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Sistem Destek Uzmanı, Satış Danışmanı, Depolama ve Toplama Elemanı, Tekstil Kategori İnternet Uzmanı, Takım Lideri, Marka Yönetimi Uzmanı ve diğer kadrolarda personel alımı yapılacaktır.

Başvuru Şekli

Ebebek personel alımına başvurular başlamış olmakla beraber başvuru şartları alım yapılacak kadroya göre değişiklik gösterecektir. Başvuru yapmak isteyen ve ilanla ilgili detaylı bilgi almak isteyenlerin https://www.kariyer.net/firma-profil/ebebek-7997-32875 sitesine giriş yapması gerekir.

(LİNKİ KOPYALAYIP, ARAMA ÇUBUĞUNA YAPIŞTIRIN.)

Lütfen kişisel bilgilerinizi ve telefon numaranızı yorum kısmına yazmayınız!

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski