Gratis, Farklı Kadrolarda Eleman Alımı Yapıyor!


2009 yılında Sedes Holding bünyesinde kurulan Gratis, Türkiye genelinde 650'den fazla mağazası ile kişisel bakım sektöründe lider konumundadır. Güzel Bak Kendine sloganıyla 11 yıldır kişisel bakım sektöründe hizmet vermeye devam eden Gratis, dünyanın önde gelen markaları başta olmak üzere makyaj ürünlerinden cilt bakımına, bebek bakımından temizlik ürünlerine dek 8 binden fazla ürünü müşterilerine sunmaktadır.

Türkiye'nin en büyük 500 şirketinden biri olan Gratis, kadın çalışan ve kadın yönetici oranları ile ilk 100 şirket arasında bulunmaktadır. Her geçen gün kadrosunu genişleten Gratis, bir kariyer sitesi üzerinden 50 ilan yayımladı. Yayımlanan ilanlarda farklı kadrolarda çok sayıda personel alımı yapılacağına değinildi.

Gratis tarafından yapılan personel alımında aranan pozisyonlar genel olarak Satış Danışmanı/Uzmanı, Güzellik Hizmetleri Uzmanı/Estetisyen, Manikürcü ve Pedikürcü, Cilt Bakım ve Güzellik Meslek Elemanı, Beden İşçisi olmaktadır.

Başvuru Şekli

Başvurular başlamış olmakla beraber başvuru şartları alım yapılacak kadroya göre değişiklik gösterecektir. Başvuru yapmak ve ilanla ilgili detaylı bilgi almak için https://www.kariyer.net/firma-profil/gratis-21852-13016 sitesine giriş yapabilirsiniz.

(LİNKİ KOPYALAYIP, ARAMA ÇUBUĞUNA YAPIŞTIRIN.)

Lütfen kişisel bilgilerinizi ve telefon numaranızı yorum kısmına yazmayınız!

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski