Hepsiburada, Yıl Boyunca Personel Alımı Yapıyor!


Türkiye'nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, kullanıcılarına sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına ve e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük ediyor. 500 binden fazla tekil ürün satışının yapıldığı Hepsiburada 7 milyon üyeye sahip olmakla beraber aylık 15 milyon kişi tarafından ziyaret ediliyor. Hepsiburada, bir kariyer sitesi üzerinden 32 ilan yayımladı. yayımlanan ilanla ilgili detaylar belli oldu.

Teknik Hizmetler Yöneticisi, Technical Lead, Product Owner, Mobil Uygulama Geliştiricisi, Yazılım Uzmanı, Php Yazılım Uzmanı, Frontend Developer, Devops engineer, Software Test Specialist, Android Developer, Teknoloji & Ürün Operasyonları Uzmanı, Kategori Yöneticisi, Ticket Sorumlusu, Performans ve Planlama Uzmanı, Mağaza Sorumlusu, İş Geliştirme Yöneticisi, Eğitim Yöneticisi, Analiz ve Raporlama Yöneticisi, Dijital Kanal İletişim Sorumlusu, Eğitim Teknolojileri Uzmanı, Kategori Yönetim Stajyeri ve diğer kadrolarda personel alımı yapılacaktır.

Başvuru Şekli

Başvurular başlamış olmakla beraber yıl sonuna kadar devam edecektir. Başvuru yapmak ve ilanlarla ilgili detaylı bilgi almak için https://www.kariyer.net/is-ilanlari?newProfile=1/#&fpi=40619&hc=T sitesine giriş yapabilirsiniz.

Lütfen kişisel bilgilerinizi ve telefon numaranızı yorum kısmına yazmayınız!

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski