İzmir Kalkınma Ajansı 6 Personel Alımı Yapıyor!


İzmir Kalkınma Ajansı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile 6 personel alımı yapıyor! 6 Personel içerisinde 3 Uzman personel, 1 iç denetçi, 2 destek personeli istihdam edileceği açıklandı.

Başvuru Şartları Nelerdir?

a. Türk vatandaşı olmak,
b. Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 
c. Affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmî ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak, ç. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak, 
d. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, 
e. Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmişse muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, şartları aranır.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular, 23 Kasım 2020 tarihinden başlayarak, son başvuru tarihi olan 4 Aralık 2020 saat 23.59’a kadar ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr adresinde bulunan İzmir Kalkınma Ajansı sınav başvuru bağlantısından yapılacaktır.

İlanla İlgili Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Lütfen kişisel bilgilerinizi ve telefon numaranızı yorum kısmına yazmayınız!

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski