Koton, Kasım Ayı İçerisinde 86 Farklı Kadroda Personel Alımı Yapıyor!


Moda kategorisinin Türkiye'nin öncü markaları arasında bulunan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 5 farklı kıtaya yayılmıştır. 1988 yılında Kuzguncukta 25 metrekarelik bir mağaza ile başlayan başarı hikayesi bugün 30 ülkede 500 mağaza olarak 11.000 kotonlu ile çalışmalarına devam etmektedir. Kadrosunu her geçen gün genişleten Koton, 86 farklı kadroda personel alımı yapacağını duyurdu.

Koton personel alımı hakkında detaylı bilgi edinmek için kariyer sitesine giriş yapabilirsiniz. Duyulan ihtiyaca göre şirketin personel alım zamanı değişiklik gösterse de iş ilanları arasında mağaza müdürü, kasiyer, şef kasiyer, reyon sorumlusu, görsel sunum sorumlusu, mağaza müdür yardımcısı, bölge yöneticisi, çağrı merkezi uzmanı, engelli personel alımı, stajyer, eski hükümlü alımı, satış danışmanı, depo görevlisi yazılım uzmanı, ofis asistanı, elektrik teknisyeni gibi farklı kadrolarda eleman alımı yapılacak.

Koton Personel Alımı İş Başvurusu

Koton iş başvurusu yapmak için ve ilanla ilgili detaylı bilgi almak için https://www.kariyer.net/firma-profil/koton-2116-12254 sitesine giriş yapabilirsiniz.

(LİNKİ KOPYALAYIP, ARAMA ÇUBUĞUNA YAPIŞTIRIN.)

Lütfen kişisel bilgilerinizi ve telefon numaranızı yorum kısmına yazmayınız!

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski