TCDD İşkur Üzerinden 60 İşçi Alımı İlanı Yayımladı
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) 60 İşçi Alım İlanı


Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşkur Üzerinden yayımladığı ilanlar ile tam 60 sürekli işçi alımı yapacak. Başvurular İşkur internet sitesi üzerinden yapılacaktır, iş arama kısmında ilanları aratarak ilanlara ulaşabilirsiniz. Alımlar birçok ile yapılacak olup her pozisyon için farklı şartlar aranmaktadır.

Adaylar, İŞKUR'da ilan edilen işgücü taleplerimizden sadece birine müracaat edebilecektir. İŞKUR'da ilan edilen işgücü talebimizde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla adayların belirtilen okul bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

İŞKUR'ca bildirilen NİHAİ LİSTEDE YER ALACAK ADAYLAR, sözlü sınava katılmak için aşağıda belirtilen belgelerin fotokopileri ile TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü web sitesinde (www.tcddtasimacilik.gov.tr.) yayınlanacak 1'er adet resimli İş Talep Bilgi Formunu ve Başvuru Formunu eksiksiz olarak doldurarak tcddtasimacilik.gov.tr adresinde belirtilecek tarihe kadar, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü Personel ve İdari İşler Dairesi Başkanlığı İşçi İstihdam ve İş Mevzuatı Şubesi Oda No:2050 Hacı Bayram Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine şahsen veya postayla teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaktır.

İŞKUR'ca bildirilen nihai listede yer alacak adayların evrak teslimi neticesinde sınava girip giremeyecekleri evrak teslim süresinin bitiminden sonra açıklanacaktır. Eksik veya uygun olmayan evrakla başvuran adayların evrakları kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Sözlü sınavı TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü Personel ve İdari İşler Dairesi Başkanlığı Hacı Bayram Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde yapılacaktır. Sınava ilişkin detaylar evrak teslimi sonrası internet sitemizden duyurulacaktır. (www.tcddtasimacilik.gov.tr)

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü işyerlerine görev alacak işçiler 4857 sayılı İş Kanununa tabii olarak görev yapacaktır. İşe başlatılan işçilerin deneme süresi 4 aydır. TCDD Taşımacılık AŞ'de işe başlayan adaylar, en az 5 yıl boyunca nakil isteğinde bulunamayacaktır.

Alım yapılacak pozisyonlar;

  • Tezgah Makine ve Talaşlı İmalat İşçisi – 13 Kişi,
  • Lokomotif Tamircisi – 14 Kişi,
  • Elektrikçi – 14 Kişi,
  • Vagon imal ve Tamircisi – 12 Kişi,
  • Kaynakçı – 4 Kişi,
  • Mekanik Vasıta Tesis, Cihaz ve Vinç Operatörü 3 kişi.

TCDD 60 İşçi Alımı ilanlarına başvuru yapmadan önceden yayımladığı başvuru kılavuzu incelemenizi öneririz.

Başvuru kılavuzunu görmek için TIKLAYIN.

Lütfen kişisel bilgilerinizi ve telefon numaranızı yorum kısmına yazmayınız!

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski