Akbank 2021 Yılı Personel Alımı İş İlanları




Akbank Personel Alımı İş İlanları 2021

Akbank 1948 yılında kurulmuş olup, pamuk üreticilerine finansman olmak için oluşturulmuş bir bankadır. Banka geçmişten günümüze aynı sistem ve güvenilirlikle halen hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle kullanıcılara pek çok konuda avantaj sağlaması ile çok fazla tercih edilmektedir. Akbank 2021 yılı için personel alımı yapacağını duyurmuştur. Bu alım 39 farklı pozisyondan oluşmaktadır. Bu pozisyonlar için kişiler ilk olarak bankanın internet sitesinden başvuruda bulunmalılardır. Bu pozisyonlar için kişilerde aranan bazı özellikler vardır.

Personel Alımı İçin Kişilerin Taşıması Gereken Özellikler

Akbank personel alımı için kişilerin en az 2 yıl bankacılık sektöründe deneyimli olması gerekmektedir. Müşteri odaklı kişilerin işe alımı yapılacaktır. Üniversite mezunu ve iletişim becerileri yüksek olan kişiler olmalı, erkek adayların mutlaka askerliklerini tamamlamış olmaları gerekmektedir. SPK ve BES lisansına sahip olan kişiler, güler yüzlü müşteri ile iletişimi iyi olacak insanlar başvurularda bulunmalılardır. Personel alımı için kişilerin mutlaka bu özellikleri taşıyor olmaları gerekmektedir. Ayrıca açılacak olan pozisyonlar ise şunlardır;

Gişe yetkilisi, engelli kadrosu için alım, çağrı merkezi yetkilisi, dijital iletişim yöneticisi, siber güvenlik uzmanı, iç kontrol uzmanı, siber tehdit istihbarat uzmanı, ticari kredi kart portföy yönetimi yöneticisi, KOBİ uzman hattı yönetici yardımcısı, Net yazılım mimarı, Weblogic sistem uzmanı, güvenlik yöneticisi, iş bilgi riski yöneticisi, kurumsal veri ofisi danışmanı, risk yönetimi faiz yöneticisi yardımcısı, strateji yöneticisi, ticari kredi kart portföy yönetimi yönetici yardımcısı gibi pozisyonlara alımlar olacaktır. Kişiler başvuruda bulunacakları pozisyonlar için mutlaka gerekli olan şartları ve özellikleri taşımalılardır. Aynı zamanda kişiler başvurularını yaptıktan sonra uygun oldukları düşünülürse işe alım için mülakata tabi tutulacaklardır. Mülakatta kişilerin özellikle dış görünüşüne de önem verilmektedir. Bu yüzden mülakata giderken ciddi bir şekilde giyinmeli ve kişisel bakımınıza özen göstermelisiniz. Bu şekilde gelen kişilerin şansı daha yüksek olacaktır. Personel alımı için mutlaka kişilerin diksiyonları da düzgün olmalıdır. Kendiniz iyi bir şekilde ifade edebilmelisiniz. Mülakatı da başarı ile tamamlarsanız banka sizleri gerekli pozisyona atayacaklardır ve işi alacaksınzıdır.

Akbank 2021 Yılı Personel Alımı içim açmış olduğu pozisyonları görmek istiyorsanız altta vermiş olduğumuz link adresini kullanabilirsiniz. (Not: Linki kopyalın, sonra tarayıcınızın arama çubuğuna yapıştırınız!)

https://kariyer.akbank.com/JobSearchMaster

Lütfen kişisel bilgilerinizi ve telefon numaranızı yorum kısmına yazmayınız!

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski