Aselsan 2021 Yılı Personel Alımı İş İlanları
Aselsan Personel Alımı İş İlanları 2021

Firma 1975 yılında kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı Türk silahlı kuvvetlerine cihaz sağlamaktır. Türk silahlı kuvvetlerine destek olmak ve güçlendirmek amacı ile kurulan firma 2021 yılında personel alımı yapacağını duyurmuştur. Bu işçi alımı için kişiler internet üzerinden başvuruda bulunmalılardır. Bunun için de kişilerin ilk olarak başvuru formu oluşturmak için siteye kayıt olmaları gerekmektedir. Bir kullanıcı adı ve şifre ile kurumun sitesine kayıt olabilirsiniz. TC kimlik no gibi bilgileriniz ile kolaylıkla siteye kayıt olabilmeniz mümkündür. Başvuru işleminizi gerçekleştirdikten sonra kayıt butonuna basarak başvurunuzu kaydetmelisiniz. Firma pek çok farklı alanda personel alımını gerçekleştirilecektir. Aselsan personel alımı iş ilanları 2021 için firma açacağı eleman alımı sektörünü de açıklamıştır. Bu pozisyonlar ise şunlardır; elektronik haberleşme mühendisi, elektrik mühendisi, satış mühendisi, satış uzmanı gibi pek çok farklı alanda eleman alımı gerçekleştirilecektir.

Aselsan Personel Alımı 2021

Firmanın personel alımı için pozisyonlarında kısıtlı sayıda yer olduğundan dolayı kişiler mutlaka başvuru tarihlerini iyi bir şekilde takip etmelilerdir. Bunun için de kurumun sitesini ziyaret etmeniz gerekecektir. Kişilerin pozisyonlara başvuruda bulunabilmeleri için aranan bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler ise şunlardır; Erkek adaylar mutlaka askerliklerini tamamlamış olmalılardır, iletişim becerileri oldukça kuvvetli olmalıdır, kişilerin herhangi bir seyahat engeli olmamalıdır, B sınıfı ehliyeti olmalıdır, zaman olarak sıkıntı yaşamayacak kişiler aranmaktadır, Office programlarını kullanabilen kişiler olmalıdır, iyi derece İngilizce bilen kişiler olmalıdır, kişilerin dış görünümleri de iş için uygun olmalıdır. Tüm bu özelliklere uyum sağlayan kişiler firma tarafından bir mülakata tabi tutulacaklardır. Mülakat sonucunda başarılı olan kişilerin işe alımları gerçekleştirilecektir. Ayrıca Aselsan Türk silahlı kuvvetleri ile çalışan bir firma olduğundan dolayı da kişilerin iş imkanları oldukça yüksek ve çalışma standartları da yüksek olacaktır. Bu firmanın Personel alımı için çok fazla talep olacaktır. Mümkün olduğunca kişiler başvuruları ve aranan şartları iyi takip etmelilerdir. Personel alımı için kişilerin gereken özellikleri taşımaları gerekmektedir. Bu özellikleri taşımıyor iseniz mülakat sırasında eleneceksinizdir. Bu yüzden mümkün olduğunca kendinize uygun pozisyonları tercih etmelisiniz.

Aselsan 2021 yılı personel alımı açık pozisyonlarını görmek ve başvuruda bulunmak isterseniz altta belirtilen link adresini kullanabilirsiniz. Altta bulunan bağlantıyı kopyalayıp tarayıcınızın arama çubuğuna yapıştırınız.

https://www.kariyer.net/firma-profil/aselsan-elektronik-san-ve-tic-a-s-32156-24345

Lütfen kişisel bilgilerinizi ve telefon numaranızı yorum kısmına yazmayınız!

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski